Samochód

Pożyczka pod zastaw auta

Żeby pozyskać pożyczkę pod zastaw auta w naszym przedsiębiorstwie finansowym - klient musi jest pozostawić na naszym chronionym parkingu swoje auto. Propozycja obejmuje tylko sprawne auta wyprodukowane po 2000 r. (zarówno osobowe, ciężarowe i dostawcze). Samochód nie może być zadłużony, zarówno jeżeli chodzi o odrębny kredyt bądź leasing. Posiadacz musi mieć do niego całkowite prawo, przy podpisywaniu umowy z kolei zobowiązany jest zwrócić dowód rejestracyjny auta, ważne OC i AC i zaświadczenie własności. Klient nie jest zobowiązany jednak do pokazania orzeczenia o zarobkach - może także widnieć w BIK czy KRD.

Papiery wartościowe

Solidny człowiek biznesu wie, że nic nie szkodzi tak bardzo na interes jak zamrożenie finansów. W związku z tym w rzeczy samej u nas klient może zaciągnąć pożyczkę pod zastaw.

Maszyny

Udzielamy także pożyczek pod zastaw sprzętu rolnego i maszyn budowlanych. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że inwestorzy budowlani i właściciele wielkich gospodarstw.

Pod zastaw ruchomości

Znakomitym zabezpieczeniem kredytu przekazywanego przez nasze przedsiębiorstwo finansowe są ruchomości. Zalicza się do nich samochody, quady, motory, papiery wartościowe.

Samochód

Żeby pozyskać pożyczkę pod zastaw auta w naszym przedsiębiorstwie finansowym - klient musi jest pozostawić na naszym chronionym parkingu swoje auto.