Samochód

Pożyczka pod zastaw auta

Żeby pozyskać pożyczkę pod zastaw auta w naszym przedsiębiorstwie finansowym - klient musi jest pozostawić na naszym chronionym parkingu swoje auto. Propozycja obejmuje tylko sprawne auta wyprodukowane po 2000 r. (zarówno osobowe, ciężarowe i dostawcze). Samochód nie może być zadłużony, zarówno jeżeli chodzi o odrębny kredyt bądź leasing. Posiadacz musi mieć do niego całkowite prawo, przy podpisywaniu umowy z kolei zobowiązany jest zwrócić dowód rejestracyjny auta, ważne OC i AC i zaświadczenie własności. Klient nie jest zobowiązany jednak do pokazania orzeczenia o zarobkach - może także widnieć w BIK czy KRD.

Papiery wartościowe

Solidny człowiek biznesu wie, że nic nie szkodzi tak bardzo na interes jak zamrożenie finansów. W związku z tym w rzeczy samej u nas klient może zaciągnąć pożyczkę pod zastaw.

Maszyny

Udzielamy także pożyczek pod zastaw sprzętu rolnego i maszyn budowlanych. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że inwestorzy budowlani i właściciele wielkich gospodarstw.

Mieszkanie

Żeby pozyskać od nas własny kredyt pod zastaw mieszkania, jedyne czego Państwo potrzebują to dokument, który zaświadczy o realnym pełnomocnictwie do danej posiadłości.

Inne

Istnieje również opcja pobrania kredytu pod zastaw innych cennych rzeczy i przedmiotów których w dysponowaniu jest nasz kredytobiorca.