Dom

Kredyt hipoteczny pod zastaw domu

Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo przedsiębiorstwo bądź inną działalność gospodarczą, bądź są osobami prywatnymi - pożyczkę pod zastaw domu mogą otrzymać u nas bez podania zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego. Nie chcemy również podania danych na jakie cele pozostaną przekazane użyczone finanse - gwarantujemy pełną dyskrecję i sumienny profesjonalizm. Decyzję o nadaniu pożyczki uzyskają Państwo w czasie doby od wysłania wniosku. Oprocentowanie spłaty długu może wynieść już 1,7% w skali miesiąca od całkowitej kwoty pożyczki (brutto). Czas trwania umowy konsultowany jest z każdym klientem oddzielnie, tradycyjnie natomiast może on wynieść od 6 do 24 miesięcy.

Papiery wartościowe

Solidny człowiek biznesu wie, że nic nie szkodzi tak bardzo na interes jak zamrożenie finansów. W związku z tym w rzeczy samej u nas klient może zaciągnąć pożyczkę pod zastaw.

Mieszkanie

Żeby pozyskać od nas własny kredyt pod zastaw mieszkania, jedyne czego Państwo potrzebują to dokument, który zaświadczy o realnym pełnomocnictwie do danej posiadłości.

Inne

Istnieje również opcja pobrania kredytu pod zastaw innych cennych rzeczy i przedmiotów których w dysponowaniu jest nasz kredytobiorca.

Dom

Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo przedsiębiorstwo bądź inną działalność gospodarczą.