Dom

Kredyt hipoteczny pod zastaw domu

Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo przedsiębiorstwo bądź inną działalność gospodarczą, bądź są osobami prywatnymi - pożyczkę pod zastaw domu mogą otrzymać u nas bez podania zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego. Nie chcemy również podania danych na jakie cele pozostaną przekazane użyczone finanse - gwarantujemy pełną dyskrecję i sumienny profesjonalizm. Decyzję o nadaniu pożyczki uzyskają Państwo w czasie doby od wysłania wniosku. Oprocentowanie spłaty długu może wynieść już 1,7% w skali miesiąca od całkowitej kwoty pożyczki (brutto). Czas trwania umowy konsultowany jest z każdym klientem oddzielnie, tradycyjnie natomiast może on wynieść od 6 do 24 miesięcy.

Maszyny

Udzielamy także pożyczek pod zastaw sprzętu rolnego i maszyn budowlanych. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że inwestorzy budowlani i właściciele wielkich gospodarstw.

Inne

Istnieje również opcja pobrania kredytu pod zastaw innych cennych rzeczy i przedmiotów których w dysponowaniu jest nasz kredytobiorca.

Pod zastaw - Hipotekę

Nieruchomości są idealną formą lokaty. Wykorzystując zmiany wartości i opłat na rynku nieruchomości można zarobić znaczną sumę.

Samochód

Żeby pozyskać pożyczkę pod zastaw auta w naszym przedsiębiorstwie finansowym - klient musi jest pozostawić na naszym chronionym parkingu swoje auto.