Grunt

Kredyt pod zastaw działki

Działki są coraz częściej operowaną nieruchomością - niezwykle dużo osób decyduje się na inwestycje związane z kupieniem bądź sprzedażą działki. Jednak spora część z nich bierze u nas również długoterminowe pożyczki pod zastaw przekazanej działki. Jednokrotnie jest dozwolone uzyskać w ten sposób nawet do 100.000.000 złotych. Wymagamy wyłącznie wypisu z rejestru długów i decyzji o planie zagospodarowania - grunt i jej posiadacz może być zadłużony. Nie potrzebujemy podania przeznaczenia pozyskanej u nas sumy, ani nie narzucamy żelaznych form spłaty długu - jesteśmy elastyczni.

Grunt

Działki są coraz częściej operowaną nieruchomością - niezwykle dużo osób decyduje się na inwestycje związane z kupieniem bądź sprzedażą działki.

Maszyny

Udzielamy także pożyczek pod zastaw sprzętu rolnego i maszyn budowlanych. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że inwestorzy budowlani i właściciele wielkich gospodarstw.

Pod zastaw - Hipotekę

Nieruchomości są idealną formą lokaty. Wykorzystując zmiany wartości i opłat na rynku nieruchomości można zarobić znaczną sumę.

Inne

Istnieje również opcja pobrania kredytu pod zastaw innych cennych rzeczy i przedmiotów których w dysponowaniu jest nasz kredytobiorca.