Grunt

Kredyt pod zastaw działki

Działki są coraz częściej operowaną nieruchomością - niezwykle dużo osób decyduje się na inwestycje związane z kupieniem bądź sprzedażą działki. Jednak spora część z nich bierze u nas również długoterminowe pożyczki pod zastaw przekazanej działki. Jednokrotnie jest dozwolone uzyskać w ten sposób nawet do 100.000.000 złotych. Wymagamy wyłącznie wypisu z rejestru długów i decyzji o planie zagospodarowania - grunt i jej posiadacz może być zadłużony. Nie potrzebujemy podania przeznaczenia pozyskanej u nas sumy, ani nie narzucamy żelaznych form spłaty długu - jesteśmy elastyczni.

Dom

Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo przedsiębiorstwo bądź inną działalność gospodarczą.

Papiery wartościowe

Solidny człowiek biznesu wie, że nic nie szkodzi tak bardzo na interes jak zamrożenie finansów. W związku z tym w rzeczy samej u nas klient może zaciągnąć pożyczkę pod zastaw.

Maszyny

Udzielamy także pożyczek pod zastaw sprzętu rolnego i maszyn budowlanych. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że inwestorzy budowlani i właściciele wielkich gospodarstw.

Samochód

Żeby pozyskać pożyczkę pod zastaw auta w naszym przedsiębiorstwie finansowym - klient musi jest pozostawić na naszym chronionym parkingu swoje auto.