Pod zastaw – Hipotekę

Nieruchomości są idealną formą lokaty. Wykorzystując zmiany wartości i opłat na rynku nieruchomości można zarobić znaczną sumę. Niemniej jednak nieruchomości to także kapitalna forma dostania szybkiej gotówki za sprawą kredytu pod zastaw. Nasza firma udziela pożyczek bez BIK i wpisu w KRD - zarówno krótkoterminowych jak i długoterminowych. W dużych miastach dokonujemy przelewów już od 24 godzin od parafowania umowy.

Mieszkanie

Żeby pozyskać od nas własny kredyt pod zastaw mieszkania, jedyne czego Państwo potrzebują to dokument, który zaświadczy o realnym pełnomocnictwie do danej posiadłości.

Grunt

Działki są coraz częściej operowaną nieruchomością - niezwykle dużo osób decyduje się na inwestycje związane z kupieniem bądź sprzedażą działki.

Pod zastaw - Hipotekę

Nieruchomości są idealną formą lokaty. Wykorzystując zmiany wartości i opłat na rynku nieruchomości można zarobić znaczną sumę.

Maszyny

Udzielamy także pożyczek pod zastaw sprzętu rolnego i maszyn budowlanych. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że inwestorzy budowlani i właściciele wielkich gospodarstw.