Mieszkanie

Kredyt pod zastaw mieszkania

Żeby pozyskać od nas własny kredyt pod zastaw mieszkania, jedyne czego Państwo potrzebują to dokument, który zaświadczy o realnym pełnomocnictwie do danej posiadłości. Może to być również orzeczenie spadkowe sądu albo akt notarialny zdobycia nieruchomości lub darowizny. Kredyt przyznajemy bez badania BIK, KRD i zdolności kredytowej. Jesteśmy też w stanie spłacić zadłużenie zastawionego mieszkania. Nie potrzebujemy do tego wymeldowania się kredytobiorcy. Największe sumy kredytu uzależnione są od rzeczywistej ceny mieszkania - nawet do 1.000.000. złotych.

Dom

Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo przedsiębiorstwo bądź inną działalność gospodarczą.

Pod zastaw ruchomości

Znakomitym zabezpieczeniem kredytu przekazywanego przez nasze przedsiębiorstwo finansowe są ruchomości. Zalicza się do nich samochody, quady, motory, papiery wartościowe.

Samochód

Żeby pozyskać pożyczkę pod zastaw auta w naszym przedsiębiorstwie finansowym - klient musi jest pozostawić na naszym chronionym parkingu swoje auto.

Grunt

Działki są coraz częściej operowaną nieruchomością - niezwykle dużo osób decyduje się na inwestycje związane z kupieniem bądź sprzedażą działki.