Mieszkanie

Kredyt pod zastaw mieszkania

Żeby pozyskać od nas własny kredyt pod zastaw mieszkania, jedyne czego Państwo potrzebują to dokument, który zaświadczy o realnym pełnomocnictwie do danej posiadłości. Może to być również orzeczenie spadkowe sądu albo akt notarialny zdobycia nieruchomości lub darowizny. Kredyt przyznajemy bez badania BIK, KRD i zdolności kredytowej. Jesteśmy też w stanie spłacić zadłużenie zastawionego mieszkania. Nie potrzebujemy do tego wymeldowania się kredytobiorcy. Największe sumy kredytu uzależnione są od rzeczywistej ceny mieszkania - nawet do 1.000.000. złotych.

Papiery wartościowe

Solidny człowiek biznesu wie, że nic nie szkodzi tak bardzo na interes jak zamrożenie finansów. W związku z tym w rzeczy samej u nas klient może zaciągnąć pożyczkę pod zastaw.

Maszyny

Udzielamy także pożyczek pod zastaw sprzętu rolnego i maszyn budowlanych. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że inwestorzy budowlani i właściciele wielkich gospodarstw.

Pod zastaw - Hipotekę

Nieruchomości są idealną formą lokaty. Wykorzystując zmiany wartości i opłat na rynku nieruchomości można zarobić znaczną sumę.

Dom

Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo przedsiębiorstwo bądź inną działalność gospodarczą.