Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Kredyty24 Łódź  to pożyczki pod zastaw nieruchomości. Działają prawie na tych samych zasadach co inne portale, tylko są skierowane bardziej dla firm. Każdy przedsiębiorca w razie braku środków pieniężnych może wnioskować o kredyt nawet do 1 000 000 zł. Oczywiście jest to natychmiastowa gotówka wypłacana nawet do dwudziestu czterech godzin od akceptacji wniosku.

 

Dzięki takim pożyczkom pod zastaw nieruchomości dana firma może się rozwinąć, nie mając własnych pieniędzy. Jak wiadomo, zakup nowych maszyn czy ulepszenie starszych sporo kosztuje, dlatego też pożyczka w tym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem. Pożyczka ta pomoże również w realizacji inwestycji budowlanych, nie tylko w początkowej fazie, ale i również w późniejszej kiedy to zabraknie środków na jej dokończenie.

 

Największą zaletą  jest szybkość działania, udzielenia kredytu. Tutaj nie musimy czekać tygodniami na pieniądze. Dostajemy je natychmiastowo, bez względu na wysokość kwoty którą chcemy pożyczyć. Kredyty24  Łódź ma również bardzo dużą zaletę jaką jest niewymagane zaświadczenie o pracy i dochodach. Jak wiadomo, wiele osób często ma z tym problem, dlatego też nie zawsze klienci dostają pożyczkę. U nas jest wręcz przeciwnie. Składając wniosek tutaj trzeba posiadać tylko ważny dokument tożsamości oraz dokładnie zapoznać się z regulaminem.

Wszystkie informacje o kredycie są klientowi dokładnie przedstawiane przed podpisaniem umowy. Oprocentowanie od kredytów w skali roku nie jest wysokie i z pewnością zadowoli każdego klienta, który stara się o pożyczkę. Jesteśmy zaufaną firmą udzielające pożyczki już od lat. Ich wiedza oraz doświadczenie z pewnością pomoże każdemu z klientów cieszyć się udzieloną pożyczką.