Pożyczka pod hipotekę dla firmy

W przypadku pożyczki pod hipotekę środki możemy wydać na dowolny cel. Nie weryfikujemy na co co są wydawane pieniądze. Istotnym jest wyłącznie to, aby stosować się do warunków podpisanej umowy.

Pożyczka hipoteczna na inwestycje? Oczywiście

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to propozycja dla firm, które chcą przeprowadzić inwestycję w swojej firmie. Nieruchomość jest dla pożyczkodawcy wystarczającym zabezpieczeniem, dzięki czemu nie musimy przedstawiać m.in. zaświadczenia o zarobkach, czy też dochodach. O pożyczkę możemy starać się nawet w momencie, gdy posiadamy inne zobowiązania finansowe. Warto również dodać, że pożyczkodawca nie sprawdza naszej historii kredytowej w bazach typu BIK, BIG czy KRD. W przypadku pożyczek prywatnych mamy więcej możliwości, gdyż przeszłość nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Warto wiedzieć, że za nieruchomość uznaje się nie tylko dom, czy też mieszkanie. Jest to również działka budowlana czy lokal użytkowy. Pożyczki pod zastaw nieruchomości dedykowane są przedsiębiorstwom ze wszystkich branż oraz nowo powstałym firmom.

Ile wynosi okres spłaty pożyczki hipotecznej dla firm?

Spłata pożyczki pod zastaw nieruchomości ustalana jest w sposób indywidualny. Każdy przypadek jest inny, więc wymaga osobnego rozpatrzenia. Jeśli możemy płacić relatywnie wysokie raty, to całkowity okres pożyczki będzie krótszy.
Zwykle prywatne przedsiębiorstwa pożyczkowe udzielają pożyczek na okres nie dłuższy niż 10 lat. Plusem jest fakt, że w wielu przypadkach istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty. W sytuacji, gdy nie radzimy sobie ze spłatą zadłużenia (np. z powodu nagłej utraty dochodu), powinniśmy skontaktować się z naszym pożyczkodawcą. Tego rodzaju przedsiębiorstwa idą na rękę swoim klientom np. poprzez przedłużenie okresu spłaty. Warunki umowy mogą być modyfikowane podczas trwania umowy, co jest ogromną zaletą dla pożyczkobiorców. W przypadku niespodziewanych sytuacji losowych możemy liczyć na wsparcie pożyczkodawcy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda nam się raz na zawsze uciec z kłopotów finansowych.