Żeby pozyskać pożyczkę pod zastaw auta w naszym przedsiębiorstwie finansowym – klient musi jest pozostawić na naszym chronionym parkingu swoje auto. Propozycja obejmuje tylko sprawne auta wyprodukowane po 2000 r. (zarówno osobowe, ciężarowe i dostawcze). Samochód nie może być zadłużony, zarówno jeżeli chodzi o odrębny kredyt bądź leasing. Posiadacz musi mieć do niego całkowite prawo, przy podpisywaniu umowy z kolei zobowiązany jest zwrócić dowód rejestracyjny auta, ważne OC i AC i zaświadczenie własności. Klient nie jest zobowiązany jednak do pokazania orzeczenia o zarobkach – może także widnieć w BIK czy KRD.

Kredyt pod zastaw samochodu
Kredyty pod zastaw ruchomości
Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.
Kredyt pod zastaw działki
To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.
Kredyt pod zastaw mieszkania
To świetna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.
Kredyt pod zastaw domu
Dajemy bardzo solidne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.