Solidny człowiek biznesu wie kapitalnie, że nic nie szkodzi tak bardzo na interes jak zamrożenie finansów. W związku z tym w rzeczy samej u nas klient może zaciągnąć pożyczkę pod zastaw papierów wartościowych które posiada. Akcje nie służą bowiem tylko do grania na giełdzie – można uzyskać za nie pozabankowy kredyt w naszym przedsiębiorstwie finansowym. Przyjmujemy dodatkowo takie dokumenty jak polisy na życie, obligacje, fundusze inwestycyjne lub prawa do własności.

Papiery wartościowe jako zabezpieczenie kredytu

Kredyty pod zastaw ruchomości
Jeśli chcesz pobrać kredyt pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.
Kredyt pod zastaw działki
To doskonała forma zdobycia płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, by uzyskać kredyt pod zastaw działki bez BIK.
Kredyt pod zastaw mieszkania
To świetna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów wymagamy, aby pozyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.
Kredyt pod zastaw domu
Dajemy bardzo solidne warunki podpisania umowy kredytowej pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zapraszamy do zapoznania się z propozycją.